1222211715
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
vítám tě Dano na stránkách. Island je opravdu fotograficky úžasná záležitost. My bohužel měli letos na počasí dost smůlu. Uvidíme, třeba se tam někdy potkáme ...
:-)
Dana
Náhodou jsem narazila na Vaše stránky a moc mě potěšily. Hlavně Island, ten je moje srdeční záležitost :-). Buďte rád za pěkného papuchalka, my se letos snažili fotit je na Runde a bylo tak hnusné počasí, že máme téměř všechny v dešti a mlze... a rybičky také nenosili...zato vylétávali z mlhy jako rakety, takže je \"chytali\" jen ti nejlepší.
Ivan Anderle
děkuji verčo za pochvalu. Budu rád když se občas vrátíš a necháš i nějakou poznámku pod fotkama.
A ohledně tvého focení je jednoduchá rada. Vezmi foťák a nos ho pořád sebou a foť a foť a foť - ono se to samo nějak časem podá ...
verča
Tak jsem teď hodinu seděla přilepená na pc a žasla nad Vašema fotkama,je to tak nějak přesně můj vkus.Jsou dokonalé,musim jen a jen pochválit a klobouk dolů vážně,dokonalé!:-) Kéž bych se někdy naučila já takhle fotit...;-)
Ivan Anderle
díky Petře za zastavení. Zrovna jsem to tady trochu přestavěl, aby šlo lépe vyhledávat fotky podle místa původu. Příští týden odjíždím zpět do Skotska, tak jsem zvědav na počasí? No a na jaře se třeba zase potkáme v Toskánsku ...
Petr Pazdera
Ahoj Ivane,
nádherné fotografie, některé fakticky špicové. Našel jsem zde i několik snímků z blízkého okolí mojí domoviny, což mne moc potěšilo ;-)
Rád jsem se zastavil a určitě to nebylo naposledy.
Přeji spoustu krásných zážitků na cestách i necestách za světlem a okamžiky, pro které stojí za to, je zaznamenat :-)
Petr
Ivan Anderle
no tak to je mirjam úplně jasné. Před týdnem jsem na dvojce na Karlštejně dal takovou bombu, že míček nedopadl ani na hřiště :-D a pokud jsi ho našla až pod Ještědem, tak to nebyla zas tak špatná rána ;-)
Nikde teď moc netrajdám, ale připravuji se na odjezd do Skotska :-):-):-)
mirjam
Tak jsem si dneska na Tebe vzpoměla na hřišti Ještěd..našli jsme míček s logem BMW auto Base :-) A hned jsem si řekla,že zas někde trajdáš,když jsi už delší dobu něco nepřidal do galerky:-)) měj hezký podzim na fotkách!
Ivan Anderle
ahoj Petře, jsem opravdu potěšen že jsi navštívil moje stránky. Tak ať to lítá a sejdeme se na golfu ... :-)
Petr Mejzlík
Zdravím Tě Ivane..máš opravdu nádherné postřehy...rád si ty fotky prohlížím..nabíjí mě:-) Nekdy zase na golfu, měj se ..
Ivan Anderle
což rozptyl ten bych Renato měl. Líbili se mě blondýny i černovlásky, zrzky i brunety. No a s tím cestováním je to podobné. Můžu vyrazit na sever i na jih, na západ a snad jen ten východ zas tak moc nemusím. Ale překousnu i to - jak je vidět z mě cesty do Azerjbajdžánu :-)
Renata K.
Ahoj Ivane, tak jsem se u tebe taky na chvíli zastavila ..tvoje fotky nikdy nezklamou ..přijde mi, že máš už docela veliký cestovatelský rozptyl ..kdy stíháš vůbec ty krásný fotky editovat ?:-D Nebo je necháváš nejdřív "uležet" ?:-) Máš tu ale fakt parádičky, jak jinak :) R.
Ivan Anderle
děkuji Dane za tebou napsaná slova. Sanozřejmě mám radost a baví mě to o to více, když někdo ty mé texty čte a chápe jejich spojení s fotkou. Řeknu ti upřímně, že někdy je větší práce napsat text než pořídit fotku. Přeji hodně úspěchu s IR fotografií a doufám, že dáš časem také nějaký odkaz, abych se mohl podívat jak to jde ...
Dan Maceček
Smekám. Fotografie, ze kterých dýhají léta zkušeností a vytříbené oko fotografa. Tiše závidím a doufám, že se jednou "dofotím" alespoň na Vaši úroveň. Některé postřehy/komentáře pod fotkami mě vyloženě pobavily, jiné "jen" přiblížily význam dané fotografie, což samo o sobě fotografii, nutno uznat, přidává na kráse. Narazil jsem na vaše stránky zcela náhodně díky mému začínajícímu zájmu o IR fotografii, kvůli které zítra očekávám filtr se stativem, abych posunul své obzory zas o něco dál. Vaše IR tvorba mě přesvědčila, že mě bude tento druh focení bavit svými výsledky minimálně stejně dobře, jako mě fascinuje fotografie klasická, což mi Vaše klasická fotografie potvrzuje stejně dobře :) Bezva práce.
Ivan Anderle
ahoj Martine. Jsem rád že jsi zavítal na moje stránky. Rád tě tu uvidím častěji a nijak se nerozpakuj a klidně piš i pod fotky - pokudbudeš mít chuť ...
Martin Ševčík
Narazil jsem na Vaše fotografie pří listování loňským FotoVideem a teď si prohlížím Vaše úžasné fotografie krajiny. Tak takhle bych chtěl jednou umět fotit. Takže ať se Vám i nadále daří a sem budu chodit čerpat inspiraci.