157191515
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
skutečně mě Květo těší, že jsi si polétala v oblacích. Jsem opravdu rád když se moje fotky někoho takto moc dotknou ...
Květa
Tak jsem se po delší době podívala.na tvoje fotografie.A zase jsi mě dostal.Připadala jsem si jako po krásném koncertě.Létala jsem s tebou v oblacích.Umíš fotit i hodnotit. Je to požitek. :-)
Ivan Anderle
těší mě, že se ti zde Fialko libilo ...
Fialka
Kuk:-) moc krásné fotky..plné citu, emocí, vnímání...:cool:;-):cool:
Ivan Anderle
Díky Renato za návštěvu. To víš Skotsko to se fotí samo. Už mám zase dvě letošní návštěvy naplánovány. Tak snad vyjde slušné počasí a něco nafotím;-)
Renata K.
Zdravím, Ivane :-) ..opět tu máš spousty skvostů ..a to Skotsko ..fakt nemám slov ..tak ať ti to fotí minimálně tak úžasně, jako doteď :-) R.
Ivan Anderle
děkuji Květo. Přežít celý seriál, to je výkon hodný obdivu ...
Květa
:-)Tak jsem se podívala opožděně na k MDŽ a prošla jsem si celý seriál.Zahřál mi dušičku. Umíš se koukat a trefně i poeticky vyjádřit náladu fotografie
Ivan Anderle
jsem rád, že se ti tu Tomáši líbilo. Jak budu mít trochu víc času, také k tobě nakouknu. Ať se daří ...
Tomáš Staňo
Zdravím,krásné fotografie!Bylo tu fajn pobejt.
Ivan Anderle
zdravím tě Milane. Máš naprosto pravdu s tou fotografickou nadprodukcí. Dneska je toho na webu takové množství, že to nikdo nemůže prohlednout všechno. Tak já se alespoň pro odlišení snažím doplnit své fotky, nějakou tou větou, vzpomínkou, či příběhem, který se nějak s tou fotkou pojí. Jsem rád, když se mě to podaří a někomu se to i líbí. Rád tě zde přivítám častěji a klidně piš i pod fotky ...
Milan
Tyto stránky sleduji už delší čas.Dnes je spousta fotografů vlastnící své stránky a člověk se na ně nesmí moc zaměřit,protože by těžko stíhal něco jiného než jejich prohlížení.Je prostě hodně dobrých fotografů.Něčí stránky,ale vynikají svou vyjímečností a toto jsou jedny z nich.Fotky se mi ,no jasně líbí,ale ty popisky pod nima jsou super:-)To mě fakt dostává-máte dost talent.Rád se k Vám vracím.
Jarka
;-D;-D;-D;-D;-D
Jarka
Tak koukám androšu, že mi asi budeš platit provize za přísun nových fotokamarádek :-D Ale zase když se podívám do svých statistik návštěvnosti tak mě až děsí procentická návštěvnost která na můj web přichází ze tvých stránek ....... takže si budem fifty, fitty ;-D;-)