19914132
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
jsem rád že se ti zde líbí. Prohlídka Skotska v počítači sice není úplně to pravé, ale jako předkrm to snad ujde. A skutečná návštěva ti určitě za čas vyjde a máš se tak na co těšit. Přeji hezký den a pěkné hafany ...
:-)
Eva - Sonave
Ahoj Ivane,
dnes jsem měla jet,na 14 dní,s kámoškou do Skotska,ale bohužel mi to nevyšlo.
Jana o tom věděla,že nakonec nepojedu a tak abych o Skotsko nepřišla,tak mi poslala odkaz na Tvoje fotografie,které jsi tam nafotil.
Tvoje fotky jsou moc krásné a tím mi Skotsko,alespoň, přiblížily.
Děkuji
E.
;-)
Ivan Anderle
ahoj Richarde. Moc mne potěšilo že jsi se zastavil u mne na stránkách. Když jsem doma kouknul kde je ten strom, tak se ukázalo, že jsem u něj přeci jen už byl a fotil ho. To mně ovšem nebrání, až pojedu někam k vám do Beskyd, se ozvat a jít si spolu zafotit. Tady je odkaz na moje IR stránky, kam jsem ho teď vložil.
odkaz
Richard
Zdravím Vás pane Ivane. Tak jsem zavítal na Vaše stránky a musím říct, že je to paráda. Takhle si cestovat a fotit.. Tolik krásy co nabízí naše zeměkoule.. Díky, že si můžu zacestovat aspoň zprostředkovaně :)

p.s.: jak budete mít cestu přes Valmez na Lhoty k Javoru, který jste údajně zatím nefotil, tak se ozvěte, mám to k němu přes dva kopce :)

Hezké světlo, zdraví Richard (fotograf BMW golf v Pyšelech)
Ivan Anderle
tak to tě Peťo budu muset pasovat na nejaktivnějšího zahraničního prohlížeče. Mám z toho ale fakt radost ...
:-)
Peťo z Tramtárii
Ďakujem! Ďakujem za odpoveď i za to, že tento web existuje. Včera som sa preklikával dlho v kadejakých fotoalbumoch a paráda fotočky!
Ivan Anderle
zdravím Peťo z Tramtárie, jen se klidně zastav častěji. Člověk má radost že si to někdo také občas prohlédne a snad i něco přečte.
Ať se i tobě daří na tvých fotocestách ...
Peťo z Tramtárii
Po čase som tu zas a prezerám si rád, čo všetko sa tu prezerať dá. určite tu nebudem dnes naposledy a rád sa tu vraciam. Tých fotiek a kadejakých príspevkov čo tu je, to sa nedá prezrieť a prečítať len tak naraz a tak zas niekedy sa zastavím a chválim, super, urobil som reklamu i na fejsbuku...:-)
Ivan Anderle
jsem rád že jsi se Crimsone zastavil a nakoukl. Taky se někdy už divím, kolik fotek jsem navkládal :-) Na focení těch Startrailů je fajn že obyčejně nejsou okolo žádní turisté a je na to příjemný klid ...
Crimson
Tak tohle mi bude chvilku trvat než prolezu, ale už první fotky z česka mě dostaly, ty Startraily jsou super, s fotákem v poli do rána mám podobný zážitek :-)
moc pěkné, budu se vracel..
Ivan Anderle
ahoj Zuzano, moc hezky jsi to napsala a když to čtu až se červenám. Až fotky hradu zpracuji určitě je pošlu a nějakou vložím i sem do galerie. Přeji hezké léto na Beckově ...
Zuzana Masárová
Vaša tvorba je krásna a poetická. Dokážete úžasne zachytiť krásy nášho sveta. Je to pre mňa veľkou inšpiráciou aj z hľadiska fotografie, no najmä z radosti z cestovania. Zaradili ste sa s vašimi milými komentármi a krásnymi zábermi medzi moje obľúbené stránky. :-)
Ivan Anderle
zdravím Honzo, jsem rád že jsi nakoukl a budu rád když nakoukneš i vícekrát. Přeji dobré světlo a ostré sklo pro tvoje fototoulky přírodou ...
JAN PAVLÍČEK
Oplácím :-) ... a budu se zase rád vracet. Zajímavé nápady - třeba barevná skála na Ostaši , \"fungující\" Teemelín či vodopád na Styxu ...kdybsch si měl jen tak rychle vybrat. Viděl jste při tom kus světa ale nezapomínáte na to doma. To je moc dobře ...
Honza Pavlíček
Ivan Anderle
merci pour votre message. soyez bienvenue a la prochaine fois
Evan
J\´aime votre travail:-)