večer na Elgolu


večer na Elgolu

možná se vám zdá, že jsem si Skotskou krajinu zamiloval víc než je zdrávo. Ano, přiznám se bez mučení. Po krajině české je skotská země pro mne hned tou druhou nej, nej, nej. A přesně jako v čechách, jsou i ve Skotsku místa jenž mě oslovují více než jiná. Tohle je jedno z nich. Elgol. Už jen to tajemně znějící jméno - Elgol. řekněte si ho několikrát nahlas a pocítíte to také. Skučení větru, příboj moře, opuštěná pobřeží, mlhavé večery, tajemné ságy, ohně na skalách a neuvěřitelně výborná whisky. Tim vším promlouvá Elgol

Lokace: Skotsko, ostrov Skye, Elgol

Klíčová slova: západ slunce, moře, záliv, skály

Fotografie byla již 5091× zobrazena

191921
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
no jo, je to Karle bezva místo a večerní světlo tam dělá divy
Karel Pagačík
Tahle je fantastická
Ivan Anderle
pokud to ještě Michale K. nevíš, tak tam s Michalem V. jedeme na přelomu Února a Března opět. Tak že stačí se rozhoupat :-)
Michal Kupsa
Moc pekny foto, jak rad bych se tam jeste nekdy mrknul ....
Ivan Anderle
ono se tam Jirko žije těžko i s tou dobrou whisky, ale to už je opravdické Skotsko
Jirka.A.
Mám takový dojem, že přestože jsou tyhle končiny nádherné, bez dobré whisky by se tam žilo těžko. ;-)