studená procházka


studená procházka

dneska je zase pěkné horko a tak koukám na zimní fotky v domnění že se tím trochu ochladím. Jenže vedro zatím nepolevuje a tak vytáhnu ze sklepa láhev chladného Chardonnay a prohlížím dál. Když pak jdu pro druhou láhev je to s tím horkem už výrazně lepší. Proto vám radím: Když je vám horko, prohlížejte si zimní fotky. Fakt to funguje ...

Lokace: Čechy, Středohoří,

Klíčová slova: silnice, mlha, zima, spadané listí,

Fotografie byla již 4087× zobrazena

1997720
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
však už za dva dny odjíždím ...
:-)
Jirka J.
To se dost Ivane divím - do sklepa??? Já zase myslel, že jsi někde v p..... Ale musím uznat do tepla, které až tak moc nemusím párádní foto
Ivan Anderle
je to jenom o tréninku. Zrovna teď jsou tři hodiny PM a musím už zase pro další do sklepa ...
:-)
JF
to já kdybych \"prohlížel zimní fotky\" takhle ve velkým, jak ty, tak by mi asi dobře nebylo:PP