dneska je zase pěkné horko a tak koukám na zimní fotky v domnění že se tím trochu ochladím. Jenže vedro zatím nepolevuje a tak vytáhnu ze sklepa láhev chladného Chardonnay a prohlížím dál. Když pak jdu pro druhou láhev je to s tím horkem už výrazně lepší. Proto vám radím: Když je vám horko, prohlížejte si zimní fotky. Fakt to funguje ...
Lokace: Čechy, Středohoří,
Klíčová slova: silnice, mlha, zima, spadané listí,
Fotografie byla již 4087× zobrazena