když jsem se asi v 5-6té třídě začal učit zeměpis, tak ty dva výběžky při horním okraji mapy Československa, mě připadali jako čertovské rohy na hlavě ležícího schouleného králíka. Králík se mě zdál milý a hodný, ale ty rohy předznamenávaly nějakou lumpárnu. Na mnoho let mě to vypadlo z hlavy, až teď se to najednou vynořilo. Nejsou to rohy, ale čertovské kopýtko. Alespoň jeden z nich. Ten Šluknovský. A naši páni politici, budou zase tlachat o podporách, o sociálních dávkách, o zlepšení bydlení pro nepřizpůsobivé, o zajištění pracovních míst a podobně. Přitom každý ví, že tudy cesta nevede. Zatím je ten čurbes jen v jednom z rohů a v druhém můžete bez obav z okradení navštívit tento hrad, ale jak dlouho to vydrží …
Lokace: Čechy, Frýdlant
Klíčová slova: hrad, příkop, bašta, opevnění, věže
Fotografie byla již 5461× zobrazena
Jizerky na obě strany a blízké okolí-místa,kam se fakt ráda vracím.
.Pak by zase chtěli do Kanady jako já.
Oni však,ale rychle pochopili,že to s nima nebude tak lehký a přestali je "brát".No jo,jenže oni v té Kanadě jěště neví,že se jim těch pár co se tam dostalo časem rozmnoží jak kobylky a pak teprve uvidí
.Už teď mudrujou jak to je nepřizpůsobivá rasa.Hlavně,že nám říkají rasisti.Oni o nich vědí prd.
Ale nechtěl jsem vlastně napsat - zase další pěkná fotečka
?!