modrá nálada


modrá nálada

ještě ne večer, ale už né odpoledne. Jen takový malý časový úsek dne, kdy mraky jsou přesně tam kde mají být a slunce se snaží skrz ně zasáhnout alespoň kousek země. Jen taková malá chvilka a závěrka musí cvaknout přesně. Někdy to vyjde a mnohokrát né. Přesto, to budeme zkoušet stále znova

Klíčová slova: Skotsko, ostrov Skye, Elgol, moře, ohrada

Fotografie byla již 5247× zobrazena

711101915
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
ono je to Eliško hlavně kouzelné místo, ale které místo ve Skotsku není kouzelné, že?
:-)
Eliška
kouzelná ...:-)
Ivan Anderle
nejsi první Sandro kdo zmiňuje vysokou saturaci. Já ale na to co se barev týče nesáhl. Foťák mám pořád nastavenej stejně a večer s LEE filtrama vypadne taková to sytá modrá. Mám i míň ohrady na jiné fotce, ale zase je to tam na kraji nějak nešikovně říznuté ...
Sandras
Nemám ráda vysokou saturaci a nereálné barvy, ale tady se mi líbí,je to jak kouzelný, pohádkový vrh, už slyším blues. Trošku jiný úhel nafocení, míň ohrady, by bylo ještě lepší.
Michal Kupsa
Moc pekna "modra" do serie ....
Ivan Anderle
ještě nějaké modré "divoké" přihodím. Na tomto místě jsem jich totiž nafotil trochu víc ;-)
Jarka
Já vždycky říkám když průšvih, tak pořádnej a když na fotce výrazný barvy, tak taky ať je to aspoň šupa ..... jinak přehnaný barvy nemusím. Ale tady to je tak divoký, že se mi to hodně líbí. Asi bych oželela ten kopec s plotem a jenom ty hory s vodou..... modrej světelnej kužel, ten je tedy parádní. Je moc pěkná ;-)
Ivan Anderle
v podstatě ano. Použil jsem Romane jen polarizák a 2x přechodovej filtr LEE. Samozřejmě v Canonu 5D MarkII jsem měl zvolený program Landscape, jako na všech fotkách ze Skotska
Roman Šlejmar
Hmm, zajímavý. Taková modrá atmosféra tam fakt byla?