před mnoha lety, ještě za vlády bolševiků, jsem viděl nádhernou reklamní fotku na lyže. Zasněženým údolím se brodil v prašanu kůň a na něm seděl jezdec. Vypadal jako kovboj z reklamy Malboro, ale vedle sedla měl místo pušky zasunutý nový model sjezdových lyží K2. Pamatuji si ten plakát dobře, protože v něm bylo všechno po čem jsem tehdy toužil. Dýchal svobodou, volností, ukazoval nádhernou krajinu, krásného koně a nabízel značku lyží o kterých jsem mohl jen snít. Pohled na tohoto koníka, běžícího sněhem mě to vše připomněl. Ano máme nyní svobodu, žiji v krásné krajině, K2 lyže jsem už měl a i toho koně bych si mohl asi pořídit. Sakra, tak proč jsem musel tolik let o tom jen snít …
(Proboha, jak může ještě dneska někdo volit komunisty?)
Lokace: čechy, Podkrkonoší, Hrádeček
Klíčová slova: kůň, sníh, sněžení
Fotografie byla již 5927× zobrazena
Úplně stačí mít k těm věcem rozumný pevný postoj, založený na vlastní zkušenosti s jejich lhaním a s jejich zločinama. Za tím si za všech okolností stát, ne jen tady na fotowebech. A když to děláš, tak tím ovlivnuješ svoje okolí a to potom zase ovlivnuje to svoje okolí a tak dál. No a když budeme všichni pevný v postoji a názorech, tak nakonec včichni ti Paroubkové, Rathové, Filipové a další nebudou mít šanci ...
Jenomže tihle tě neslyší ani nechtějí protože i ty jsi jejich nepřítel. Tací jako jsi ty by jim (některým) nedej bůh mohli dát i práci. Takže co chceš řešit ? A že máš strach o děti ? To já taky, ale jsou mladí, zatím mají jiný možnosti než jsme měli my, ony si poradí.
Je to normální vývoj společnosti a ten se obejít nedá. Bohužel lidi si nejprve musejí nabít huby, aby se mohli vzpamatovat
A pokud chceš něco změnit, tak máš jedinou možnost a to je jít tvrdě do politiky, potom ano
A to by byl průser androšu viď, neměl bys čas na focení, tak se na to vybodni, ono to nějak dopadne 
