kde jsem to jen fotil


kde jsem to jen fotil

jeden z neoddiskutovatelných projevů stáří je zapomínání. Zapomínám co jsem měl koupit v samoobsluze, zapomenu jít na poštu se složenkou, zapomenu v kolik jsem měl být na schůzce a dokonce zapomenu i že jsem nějakou schůzku měl. Prostě jsou věci na které zapomínám. Na druhou stranu ale jsou věci na něž nikdy nezapomenu. Třeba ještě se nestalo, že bych si zapomněl přinést ze sklepa další láhev Chardonnay. Nezapomenu si ani nikdy dolít druhou, třetí, čtvrtou či další sklenici. A taky nikdy nezapomenu doplnit zásoby vína, když se ve sklepě tenčí. Žena tomu říká že jsem alkoholik u kterého se začínají projevovat sklerotické sklony. Já jsem naopak přesvědčen, že je to důkaz jak mé podvědomí umí správně rozlišit podstatné od nepodstatného ...

Lokace: Čechy,

Klíčová slova: kmen, strom, větev, konec léta

Fotografie byla již 4193× zobrazena

1618142210
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pod touto fotografií se nenacházejí žádné záznamy.