Ještěd


Ještěd

pohled na Ještěd při příletu od Krkonoš. Měl jsem půjčený Olympus 5050. Aparát jsem velmi malým okénkem vystrčil ven a cvakal a cvakal, ale jak jsem vysunul objektiv, tak jsem ho potom nemohl zasunout a dostat zpátky, protože došly baterky. Potom jsem létal ještě půl hodiny a foťák visel ven a já čekal kdy spadne ze řemínku. Ale nespadl! Tak, že Vám tu fotku můžu ukázat.
Pořízeno v listopadu 1999

Klíčová slova: letadlo, pohled z okna

Fotografie byla již 6674× zobrazena

1416529
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Ivan Anderle
když už jsme u toho házení foťáků, tak jednou jsme točili v pěkném hejnu asi 50 křídel, hodně rozbitej stoupák. Bylo to v roce 1986 na Mistrovství Evropy v Egeru. Byli jsme už skoro v základně, tak 2800m a najednou se ozve výkřik, rána do křídla a koukám jak kolem mne letí fotťák dolu k zemi. Po přistání za mnou přišel Aleš (už nevím jeho druhé jméno, ale byl z Krkonoš a měl i lítacího bráchu, co se pak zabil) a chtěl ho jet hledat. Tak jsme se mu celej večer pěkně smáli :-D:-D:-D
Jirka Adam
Já jsem jednou fotil u Dobříše nějaký kostelík s hřbitůvkem na zakázku. Chtěli to ze všech stran.A protože byl nádherný letní den s 5/8 Cu,letěli jsme nad tu bílou krásu,udělat nějaký záběr.Dvěma pánům však jak známo nelze sloužiti.Tak dlouho jsem střídal dvě kamery,až mi ta jedna zmizela otevřenými dveřmi i s řemínkem a nafoceným kostelíkem.Naštěstí to bylo podle GPS mimo město.