tyhle megalomanský betonový šílenosti jsou sice někdy fajn na focení, ale já nedávno dělal, že neumím číst, minul jakou si výstražnou ceduli, přelezl plot a došel na okraj propasti. Objevil se mi děsivý pohled do nitra české země. Ta díra bezedná se prý jmenuje Velkolom Čertovy schody. Těží se tu vápenec ve velkém, pro zpracování na cement. Na jedné straně silnice, mosty, křižovatky, rychlejší spojení, snadnější doprava a na druhé tahle nevratná devastace krásné české krajiny. Kurňa, jak správně vyvážit tyhle priority …
Lokace: Čechy, Zbraslav, Pražský okruh
Klíčová slova: beton, betonová lobby, pilíře, most, podhled
Fotografie byla již 5354× zobrazena









Na Mariánským mi ještě chybějí dofotit nejty abych ho měla kompletní,železniční v DC mám, Benešův v UL je stejně hnusnej jako Tyršův v DC, Knínice to je ten dálniční do němec jak o něm píšu níž a Bastei ..... tam je tolik hezkých věcí že na něj samotnej zapomínám. Ale líbí se mi nuselskej, ten jo, to by byla pěkná mazanina ..... musím vyrazit na Prahu 




Máš pěknou betonovou fotku a závist je na mé straně protože já takový světlo nemůžu chytit .... do prčič, máme u nás špatný most, musej postavit dalšíííí kde bude dopadat lepší světlo 



, ale né, ty to vysekneš hned na poprvé a parádně, už se těším ...
jo tu písničku si Milane pamatuji, ta se k tomu docela hodí, mohl bych začít k fotkám přidávat i zvuk, budu o tom přemýšlet
Nějak mě do toho pořád leze písnička od Neckáře tuším - Stíny kadedrál,ale žádné stíny tam nejsou :)A co solární panely?-ty by nebyly?Taky se u nás pěkně přemnožily.Tak abychom si pospíšili a ještě si nějakou tu krajinku vyfotili -ne?
